środa, 13 lutego 2013

Weź psa ze schroniska na spacer!

Hej! Słuchajcie, jest sprawa!
Wywąchałem świetną akcję, którą popieram wszystkimi łapami i ogonem. Nie pomożemy całemu światu, ale drobnymi gestami możemy sprawić, że jakiś pies zazna odrobinę radości w życiu. Pomóż zyskać jakiejś cudownej psinie wspomnienie na całe życie (niekiedy ciężkie).

"Weź na spacer psa ze schroniska!" to akcja wyprowadzania psów ze schroniska przez osoby chętne pomóc zwierzęciu, które często od bardzo dawna nie miało okazji pójść na prawdziwy spacer. Przełam się i pomóż.Więcej informacji na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/510880372284467/
lub pod adresem www.psy.pl

Może wydawać Ci się to złym pomysłem bo myślisz, że zrobisz psu jakąś nadzieję, ale poza domem pies potrzebuje zwyczajnie się wybiegać. Dla zdrowia potrzebujemy ruchu, którego pracownicy schroniska nie zawsze są w stanie nam zapewnić. Bez ruchu stajemy się apatyczne. Wyjść z małej klatki i zobaczyć kawałek świata to marzenie... sen będzie wtedy zdrowszy.

Moje życie pełne jest cudownych spacerów całym stadem - wiem co to znaczy spacer. Jeśli nie masz warunków nie musisz od razu adoptować psa, czasem wystarczą drobne gesty... a może spacerowanie stanie się i Twoją frajdą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz